Menu Zavřeno

Volné pozice

Chief Delivery Officer (CDO)

Chief Delivery Officer (CDO) vede tým specialistů a je obecně odpovědný za to, aby se naši klienti posouvali ke svým vizím a naše firma díky tomu dále rostla. V rámci struktury společnosti je CDO přímo pod CEO, kterému bude pravidelně reportovat aktivity týmu a průběžné výsledky. Základna naší společnosti je v Praze, kde bude probíhat valná většina aktivit. 

Hlavní odpovědností CDO bude rozvoj našich klientů a naší firmy, což zahrnuje zejména:

 • Diskuze a práce s týmem specialistů, abychom našim klientům dodávali profesionální služby a naše firma díky tomu rostla
 • Společně s CEO tvorba globální strategie – jak budeme zlepšovat naše služby klientům i procesy uvnitř firmy, abychom mohli dále růst jako firma
 • Dohled nad plněním úkolů jednotlivých specialistů, aby klient obdržel vždy to, co si zaplatí a doporučoval nás dále
 • Podílení se na náboru dalších členů týmu, kteří budou odpovídat za plnění dílčích činností pro klienty, následné začlenění nových lidí do struktury firmy a zaškolení procesů
 • Podílení se na aktivitách, které přispívají k vizi naší společnosti, a to jest “Budovat firmy, které pomáhají lidem být zdravější.”, přinášet vlastní nápady vedoucí k rozvoji společnosti směrem k naplnění vize
 • Spoluvytvářet příjemné firemní prostředí pro další růst firmy i jejich zaměstnanců

O Tobě:

 • Víš, že máš na to podílet se na něčem velkém, co bude mít pozitivní dopad na ostatní. Víš, že k vybudování něčeho takového bude potřeba spoustu tvrdé práce, obětí a učení se, ale přesto ti to stojí za to, protože věříš v celkovou vizi firmy (Budovat firmy, které pomáhají lidem být zdravější).
 • Rád/a vedeš lidi, nastavuješ procesy, organizuješ akce a buduješ tak silnou infrastrukturu, která bude vydělávat peníze a zároveň pomáhat ostatním lidem.
 • Jsi empatický/á a jsi týmový hráč. Jsi tu pro své lidi a víš, že firma poroste pouze pokud porostou i všichni členové. Nehraješ jenom sám/sama na sebe. 
 • Láká tě řešit komplexní problémy a neustále hledat nové výzvy, které můžeš řešit. Jsi si vědom/a toho, že díky tomu se neuvěřitelně zvyšuje Tvoje hodnota na trhu práce i v životě obecně.
 • V rámci komunikace dokážeš i ve vypjatých situacích udržet své emoce na uzdě a vždy jednat moudře s ohledem na vizi společnosti.
 • Jsi ambiciózní, nestačí ti splnit firemní cíle na 99 %, chceš je splnit na 150 %. Chceš, aby firma měla opravdový přínos, nespokojíš se s průměrem.

Jaké máš dovednosti?

> Vášeň pro projektový management. Neustále hledáš způsoby, jak dělat věci efektivněji a neuvěřitelně Tě to baví. Jsi nadšený/á do budování škálovatelných struktur. Rychle dokážeš vyhodnocovat dílčí aktivity a ty zefektivňovat či eliminovat. Rád/a se opíráš o práci s daty, aby struktura a procesy odpovídaly realitě a nebyly založeny čistě na pocitech.

> Dokážeš navazovat dobré vztahy s lidmi. Víš, že aby fungovala firma jako celek, je potřeba, aby zaměstnanci i klienti byli spokojení. Dokážeš si s nimi vybudovat vztah, který jim dodá jistotu, že jsou na správném místě ve správných rukou.

> Technické kompetence. Dokážeš přirozeně pracovat s technologiemi a učit se je efektivně využívat. Komunikační nástroje jako Zoom, sociální sítě či e-mail jsou pro tebe absolutní jistota. Když narazíš na něco nového, jsi schopný/á se to během pár chvil naučit a aplikovat. Máš povědomí o tom, co znamená HTML, CSS a víš, jak si poslat fotky z mobilu do počítače aniž by ztratily kvalitu.

> Cit pro měření a analytiku. Ve vypjatých situacích dokážeš upozadit své emoce a opřít se o reálná data. Baví Tě jednotlivé aktivity měřit a vyhodnocovat jejich efektivitu. Znáš základní pojmy jako je CTR, CPM, ROI. Víš, že existují nástroje jako Google Analytics či Facebook Pixel. Baví Tě si data zanášet do tabulek a s nimi dále pracovat.

> Předpoklady budovat stabilní týmy. Baví Tě sledovat, jak pod Tvýma rukama vzniká silný tým, který společnými silami pracuje na skvělých věcech a přináší úžasné výsledky. Jde Ti o úspěch celého týmu, nikoliv pouze Tebe samotného. Dokážeš vhodně motivovat a ocenit členy týmu.

Jaký jsi?

 • Když jde do tuhého, jsi schopný/á si vyhrnout rukávy a pustit se do práce. Neschováš se do rohu s očekáváním, že to někdo udělá za Tebe. Jsi ochotný/á vzít na sebe odpovědnost, protože věříš, že danou situaci zvládneš vyřešit.
 • Umíš naslouchat. Nejdřív si vyslechneš druhého a až pak sdělíš své stanovisko. Dokážeš číst mezi řádky a podle toho komunikovat jak s klienty, tak s členy týmu.
 • Více Tě naplňuje úspěch celého týmu než Tebe samotné/ho.

Časová náročnost 

 • 1. měsíc zkušební období a dle toho určení přesné časové náročnosti
 • Odhad 100 – 120 hodin měsíčně

Odměna

 • Zkušební období 1. měsíc formou 200 Kč/hod
 • Poté po vzájemné dohodě

Máš zájem?

 • Tvoje jméno, příjmení, e-mail a telefon
 • Proč se chceš přidat do týmu
 • Jaké máš dosavadní zkušenosti s prací podobnou té, o kterou se ucházíš
 • Čemu se aktuálně věnuješ
 • Odkaz na Tvůj web / portfolio / LinkedIn
 • Tvůj věk a zda máš IČO
 • Kde ses o nás dozvěděl/a
Odesláním žádosti nám uděluješ souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení. Více o ochraně osobních údajů zde.

Kdo jsme

Jsme rodinná firma založená roku 2019 s cílem pomáhat podnikatelům v oblastech lidského zdraví, sportu a zdravého životního stylu s jejich projekty. Firmu založil Vít Janda, který se od 7 let závodně věnoval atletice a téměř 15 let vrcholově florbalu (Tatran Střešovice, národní tým) spolu s otcem Miloslavem Jandou, který do firmy vnáší své 17 leté zkušenosti z praxe daňového kontrolora na finančním úřadě. Společně tak podnikatelům poskytujeme komplexní servis, díky kterému mohou podnikatelé dále růst a věnovat se své vášni.
Od založení firmy se nám již podařilo vybudovat nejlepší fitness centrum v Táboře (viz zde), které bylo v závěru naší spolupráce oceněno jako nejlépe hodnocené fitko v okresu. Podíleli jsme se na celé řadě webových projektů pro fitness trenéry, fitness centra či fyzioterapeuty. Naše animace a grafické práce se objevují po celém světě v rámci sportovní aplikace XPS, kterou používají olympijské týmy či největší sportovní kluby na světě. Také jsme pomáhali projektu “Vietnamec na kost” mající za cíl edukovat a přivést více dárců kostní dřeně.
V současné době čelíme výzvě vybudovat největší Centrum pohybu a zdraví ve Žďáře nad Sázavou, budujeme celorepublikovou síť poboček systému sebeobrany a podílíme se na řadě dalších webových projektů. Buď u toho s námi!

Zakladatelé

Vít Janda

Odmala sportuji, 7 let jsem se věnoval závodně atletice a téměř 15 let vrcholově florbalu (Tatran Střešovice, národní tým). V 16 letech jsem se nechal soudně zplnoletnit, abych se mohl naplno věnovat podnikání.

Mou vášní je pomáhat ostatním při rozjezdu velkých projektů. Baví mě propojovat nejrůznější nástroje, řešit komplexní výzvy a budovat stabilní projekty. 

Našel jsem se v propojování dvou zmíněných vášní – marketingu a sportu. Mojí misí je pomáhat podnikatelům ve fitness či obecně ve sportu. To je to, co mě baví a naplňuje.

Kromě toho vedu projekt SOCIDE. V rámci něj propojujeme mladé lidi s profesionály z oboru, kteří jsou ochotni předávat své zkušenosti dále. Také spravuji Facebookovou skupinu AKTIVNÍ STUDENTI s více jak 4 000 členy.

Miloslav Janda

Odmala sportuji a doteď je sport nedílnou součástí mého života. Mou vášní jsou čísla a komplexní projekty. 17 let jsem působil na finančním úřadě ve funkci daňového kontrolora. Také mám vysokoškolské vzdělání v oboru Právo v podnikání.
Spolu s dalšími oblastmi jako je vedení účetnictví, mzdy a personalistika či daně se mohu pochlubit celkem 25 lety praxe.

Pomáháme zejména podnikatelům (nově založeným s.r.o.) a klientům v oblasti sportu. Klientům vedeme účetnictví včetně poskytování poradenství, zpracování daňových přiznání, vedení mzdové agendy, skladové evidence, právního servisu apod.